Київрада збільшила виплати матеріальної допомоги жителям столиці

Влада 18:15, 11.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

11 вересня, Київрада на своєму пленарному засіданні збільшила фінансування міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 130 мільйонів гривень. За відповідне рішення проголосували 87 депутатів.

Як пояснила заступниця голови КМДА Марина Хонда, на початок року на «Турботу» було передбачено 740 мільйонів гривень на матеріальну допомогу киянам, які опинилися у складних життєвих обставинах, зокрема тим, хто постраждав від збройної агресії РФ.
«Станом на сьогодні вже виплачено 590 мільйонів гривень. З них 150 мільйонів — для постраждалих від збройної агресії. Щоб вчасно допомогти киянам, які потребують підтримки, програму збільшено на 130 мільйонів гривень», — сказала Марина Хонда.
Програма передбачає:
🔹одноразову допомогу малозабезпеченим та окремим категоріям киян;
🔹допомогу 10 000–40 000 грн для постраждалих від пошкодження або руйнування житла;
🔹щомісячну адресну допомогу до 20 000 грн на час тимчасового відселення.

Нагору