Київрада забрала майно у Київводоканала
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 16 травня, Київрада прийняла рішення про припинення дії договору на володіння та користування майном територіальної громади Києва. Рішення підтримали 74 депутати.
Мова йде про майно територіальної громади, яке використовувало приватне акціонерне товариство «Київводоканал». Місто створить нове підприємство.