Київрада підвищила кваліфікацію депутатів та співробітників

Київ 21:26, 13.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Київрада підвищила кваліфікацію депутатів та співробітників

Депутати та співробітники Київської міської ради 12-13 травня пройшли спеціалізоване навчання з правотворчої діяльності та застосування законодавства. Програма була спрямована на підвищення кваліфікації та поглиблення професійних знань у роботі органу місцевого самоврядування.

Навчання проходило за короткостроковою програмою «Правотворча діяльність органів місцевого самоврядування: практичні аспекти для Київської міської ради». Вона мала на меті поглибити знання у сфері правотворчості, застосуванні законодавчих новацій та практичних аспектів діяльності місцевих органів влади.

У Київській міській раді зазначили:

«У межах навчання співробітники та депутати Київської міської ради розглянули актуальні зміни в законодавстві про службу в органах місцевого самоврядування, а також питання належного використання соціальних мереж у діяльності публічних осіб, зокрема розмежування приватної та службової комунікації. Окремий блок програми було присвячено практичним аспектам нормопроєктувальної діяльності та застосуванню законодавства в роботі Київської міської ради. Також опрацювали особливості застосування Закону України «Про адміністративну процедуру» з урахуванням повноважень і практичних потреб органу місцевого самоврядування».

За підсумками програми, учасники поглибили та систематизували свої знання щодо сучасних вимог до правотворчої діяльності, підготовки проєктів рішень, застосування адміністративних процедур та дотримання стандартів професійної комунікації для публічних осіб.

Київрада підвищила кваліфікацію депутатів та співробітників

Київрада підвищила кваліфікацію депутатів та співробітників

Нагору