Київрада передала 12 локацій на Оболоні у комунальну власність
Поділитися в
Копіювати посилання
Важливе рішення для мешканців Оболоні: Київрада ухвалила передачу 12 прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів житлових будинків у комунальну власність. Ці об’єкти тепер перебуватимуть у сфері управління Оболонської райдержадміністрації.
Про це повідомила депутатка Київради від фракції «Батьківщина» Ганна Свириденко. За її словами, таке рішення є ключовим для покращення благоустрою та утримання міських просторів, що раніше не мали чіткого балансоутримувача.
Зокрема, до комунальної власності відтепер належать території за такими адресами:
- Просп. Володимира Івасюка, 12-Г.
- Просп. Володимира Івасюка, 16-Д.
- Просп. Володимира Івасюка, 22.
- Вул. Північна, 54-Б.
- Вул. Левка Лук’яненка, 21/19.
- Вул. Левка Лук’яненка, 21.
- Вул. Вишгородська, 48-Б.
- Просп. Оболонський, 18-В.
- Просп. Оболонський, 22-Б.
- Вул. Полярна, 3.
- Вул. Йорданська, 17, 17-А.
- Вул. Прирічна, 1.
«Коли така територія фактично «нічийна» — не можна проводити асфальтування, облаштовувати благоустрій чи навіть нормально утримувати територію в зимовий період. Безгосподарність — це завжди про занедбаність, бюрократію та відсутність відповідальності. Саме тому це рішення є важливим для району», — пояснила Ганна Свириденко.