Київрада має звернутися до уряду, щоб припинили блокувати передачу будинку Сікорського місту

Архітектура, Влада 19:08, 13.07.2023
 Поділитися

Поділитися в

Київрада має 13 липня звернутися до Кабінету міністрів України, щоб уряд перестав блокувати передачу будинку Сікорського у власність громади столиці. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко на засіданні Київради.

«На порядку денному — кілька звернень до центральної влади, аби Уряд враховував інтереси місцевого самоврядування. І окремо, вже вкотре, ми повинні звернутись до Уряду, аби Кабмін (із подачі Міністерства культури) припинив блокувати передачу будинку Сікорського у власність громади столиці. Місто вже протягом кількох років просить передати об’єкт, щоб мати можливість реконструювати та зберегти його. Створити музей Ігоря Сікорського. Та, на жаль, щоразу в Уряді знаходять якісь бюрократичні перепони, щоб цього не відбулося. А садиба тим часом руйнується», — заявив міський голова.

Крім того, депутати планують розглянути та ухвалити рішення про створення Департаменту із запобігання корупції.

Крім того, необхідно вирішити низку питань сфери житлово-комунального господарства столиці та внести зміни до бюджету і програми соціально-економічного розвитку Києва.

Нагору