Київ виплатив 112 мільйонів гривень матеріальної допомоги мешканцям, які постраждали внаслідок російських атак

Війна, Влада 21:46, 2.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

З початку 2025 року місто Київ виплатило 112 мільйонів гривень матеріальної допомоги мешканцям, які постраждали внаслідок російських атак.

 

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

 

«Станом на початок вересня допомогу отримали понад 8 тисяч киян у межах міської цільової програми „Турбота. Назустріч киянам“», — написала Марина Хонда.

 

Вже виплачено:

• 7 883 людини отримали одноразову допомогу у розмірі 10 000 грн;

• 565 осіб — допомогу у розмірі 40 000 грн (на термінове тимчасове відселення через руйнування чи пошкодження житла);

• 244 людини — щомісячну допомогу по 20 000 грн (на строк до 12 місяців для тих, хто не може довготривало проживати у зруйнованому або пошкодженому будинку).

 

 

Нагору