Київ: понад 100 тисяч родин зі світлом після нічної атаки РФ
Поділитися в
Копіювати посилання
Понад 100 тисяч родин у Києві знову зі світлом після нічної масованої атаки.
Енергетики компанії ДТЕК відновили електропостачання для більшості знеструмлених споживачів столиці, які залишилися без світла внаслідок обстрілу РФ.
Цієї важкої ночі в Києві через ворожі обстріли було пошкоджено лінії електропередач. Понад 140 тисяч киян у північній частині міста залишились без електрики. Станом на зараз, вдалося повернути світло для 105 тисяч родин.
Енергетики працюють спільно з ДСНС. Ремонтні роботи на пошкоджених об’єктах тривають.
«Робимо все можливе, щоб якнайшвидше повернути світло всім жителям столиці», — наголосили у ДТЕК.
Також через нічну атаку РФ Укрзалізниця повідомила про затримку потягів на деяких напрямках. Пасажирів просять уважно стежити за оголошеннями на вокзалах та в потягах, оскільки час затримки може змінюватися.