Київ підтримав Ізраїль інсталяцією на вулицях столиці
Поділитися в
Копіювати посилання
На понад 350 цифрових носіях реклами на вулицях Києва транслювався прапор держави Ізраїль.
Увечері 8 жовтня з 20.00 до 20.30, як прояв підтримки єврейському народові, який зазнав агресії від радикального угруповання ХАМАС, на цифрових рекламних табло замайорів прапор Ізраїлю.
За словами мера Віталія Кличка, міська влада звернулася з відповідним проханням до власників цифрових рекламних конструкцій, щоб розмістити прапор Ізраїлю.
Також стяг Ізраїлю з’явився на комунальних електронних інформаційних табло на великих перехрестях міста.
«На знак солідарності українців з ізраїльським народом, який зазнав агресії й бʼється сьогодні за свою країну. Одне не покаране зло розповзається і сіє біду скрізь», — заявив Кличко.