Київ отримав у якості гуманітарної допомоги від фінського міста-побратима Тампере ще 2 дизельних пасажирських автобуси

 Поділитися

Поділитися в

Як повідомив мер Києва Віталій Кличко, столиця переобладнає їх і використовуватиме для гуманітарних цілей.

“Дякую Посольству Фінляндської Республіки в Україні, мерії та громаді Тампере, фінським партнерам за солідарність та підтримку”, – написав очільник столиці.

Нагору