Київ: кількість хворих на грип та ГРВІ знизилася майже на 15%

Київ 14:39, 18.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Київ: кількість хворих на грип та ГРВІ знизилася майже на 15%

Кількість хворих на грип, ГРВІ та COVID-19 у Києві значно знизилася. За минулий тиждень у столиці зафіксували 7 342 випадки захворювань, що майже на 15% менше, ніж тижнем раніше.

Про це повідомили на сайті КМДА. За даними Київського міського центру контролю та профілактики хвороб, епідемічна ситуація в столиці залишається спокійною. Поточний рівень захворюваності більш ніж удвічі нижчий за середній показник для цього періоду.

Традиційно, найчастіше хворіють діти, які становлять понад половину всіх випадків. Серед занедужалих — 4 392 дитини та 2 950 дорослих. Окремо медики зафіксували 2 543 випадки захворювань серед школярів.

Щодо COVID-19, за тиждень підтвердили лише два випадки серед дорослих. До лікарень із грипом та ГРВІ госпіталізували 83 людини, з них 60 дітей. Також до медичних закладів потрапили чотири дитини з COVID-19.

Летальних випадків через ці захворювання у столиці за вказаний період не було.

Нагору