Київ інвестує 548 млн грн в енергонезалежність систем водопостачання

Влада, ЖКГ 21:47, 29.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

Депутати Київради підтримали рішення спрямувати 548 млн грн на підвищення енергонезалежності та безперебійну роботу систем водопостачання й водовідведення столиці.

 

У міськраді зазначають, що через постійні ворожі обстріли пошкоджуються енергомережі, від яких залежить подача та відведення води в житлових будинках, лікарнях і дитсадках.

 

Нове фінансування дозволить запобігти аваріям, швидше відновлювати пошкодження та забезпечити стабільну роботу водної інфраструктури Києва.

 

 

 

Нагору