Кияни закликають міську владу відкрити мости для пішоходів
Суспільство 08:22, 25.03.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Жителі столиці не бажають витрачати години на очікування відбою на метростанціях та самостійно переходити з одного берега Києва на інший пішки або на електросамокатах.
До столичної влади звернулись з проханням відкрити для руху пішоходів усі мости Києва. Відповідну петицію зареєстрували на сайті Київради.
