Кияни закликають міську владу відкрити мости для пішоходів

Суспільство 08:22, 25.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

Жителі столиці не бажають витрачати години на очікування відбою на метростанціях та самостійно переходити з одного берега Києва на інший пішки або на електросамокатах.

До столичної влади звернулись з проханням відкрити для руху пішоходів усі мости Києва. Відповідну петицію зареєстрували на сайті Київради.

Нагору