Кияни вимагають прибрати автівки з тротуарів у центрі міста
Поділитися в
Копіювати посилання
Жителі столиці вимагають від місцеві влади ліквідувати незаконні парковки на тротуарах.
Постійну комісію Київради з питань транспорту, зв’язку та реклами просять ліквідувати діючі паркувальні місця та прибрати звідти дорожні знаки та розмітку.
«КП «Київтранспарксервіс» вже понад два з половиною роки (точніше 29 місяців) відмовляється виконувати постанову Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2009 р. № 1342 «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів», якою передбачено заборону на розміщення та функціонування паркувальних майданчиків на тротуарах», – йдеться у петиціях, розміщених на сайті Київської міської ради.
Підтримати звернення жителі столиці можуть за посиланнями 12655 та 12656.