Кияни вимагають окремі маршрутки для перевезення виключно пільговиків
Поділитися в
Копіювати посилання
Мова йде про категорії громадян, які мають право на пільговий проїзд у громадському транспорті. Це і громадяни, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, ветерани війни, особи з інвалідністю та інші категорії.
Про це ідеться у петиції №12579.
Автор ініціативи звертає увагу містян та депутатів на тому, що кожного дня кияни стають свідками скандалів, пов’язаних з кількістю пільговиків у маршрутках. Присутнє з’ясування відносин, та інші негативні емоції.
Саме тому ініціатор пропонує КМДА у співпраці з постачальниками послуг з перевезення пасажирів виділити на кожному маршруті окремий рухомий склад, який би перевозив виключно пільговиків. Інтервал руху пропонує зробити раз на 2 години.