Кияни вимагають очистити Оріхуватські ставки у Голосіївському парку
Поділитися в
Копіювати посилання
Жителі столиці просять місцеву владу очистити від забруднення Оріхуватські ставки у Національному природному парку «Голосіївський».
«На сьогодні забруднення Оріхуватських ставків залишається однією з найболючіших проблем НПП «Голосіївський». Через відсутність системного догляду та очисних споруд ставки замулюються, засипаються сміттям і висихають», – зазначила авторка ініціативи Каріна Задорожна.
На її переконання, каскад штучних озер, якщо не проводити очищення, може зникнути через засміченість, оскільки основним джерелом їх наповнення є стокові води, які не проходять ніякої попередньої очистки.
«Голосіївський ліс – це легені Києва! Отже важливо зберегти водну екосистему парку для покращення екологічного стану середовища міста», – наголосила активістка.