Кияни просять відкрити другий вхід на «Осокорках»

Транспорт 10:05, 4.09.2023
 Поділитися

Поділитися в

Жителі густонаселеного лівого берега столиці просять відкрити другий вхід на станції метро «Осокорки».

Вони навіть зареєстрували відповідну петицію на сайті Київської міської ради.

Автором ініціативи виступив містянин Денис Коваленко.

Він закликав мешканців мікрорайону підтримати це звернення.

За його словами, другий вхід на станцію не працює вже досить довго, що створює незручності для киян та гостей столиці.

Нагору