Киянам розкажуть, як відновлюватимуть озеро Синє: всіх бажаючих запрошують на зустріч

 Поділитися

Поділитися в

Жителів столиці запрошують на зустріч з генеральним директором комунального підприємства «Плесо» В’ячеславом Савицьким.

Як повідомляють у КП, у містян буде можливість дізнатися, які подальші кроки влада вживатиме, щоб врятувати озеро Синє на Виноградарі.

Савицький розповість, коли почнуться роботи на об’єкті, а також відповість на питання щодо відновлення водойми.

Всіх небайдужих до долі озера у суботу, 21 жовтня, запрошують приєднатися до обговорення. Зустріч розпочнеться біля водойми об 11:00.

Нагору