Коли у Києві завершать будівництво метро на Виноградар

 Поділитися

Поділитися в

АТ “Київметробуд” не представило деталізований графік завершення будівництва метро на Виноградар, хоча воно має бути введено в експлуатацію до кінця 2022 року. Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на протокол наради щодо будівництва ділянки Сирецько-Печерської лінії метрополітену.

Відомо, що на нараді акціонерне товариство “Київметробуд” не представило ні деталізований графік завершення будівництва метро на Виноградар, ні перелік субпідрядних організацій із зазначенням видів виконуваних робіт та місцем їх виконання.

Тому присутні наголосили, що “Київметробуду” необхідно закінчити перевірку проєктної документації та повідомити про результати КП “Київський метрополітен”.

За даними документу, нарада закінчилась зобов’язанням генерального директора “Київметробуду” надати деталізований графік завершення робіт з будівництва метро на Виноградар.

Також він мусить надати перелік субпідрядних організацій, які працюватимуть на перетині проспекту Правди та вулиці Межової.

Разом з цим, глава компанії повинен буде надати графік, із зазначенням фінансування та термінів постачання комплектуючих для ремонту тунелепрохідницького механізованого комплексу “Неrrеnknесht” для виконання робіт з будівництва лівого перегінного тунелю.

Нагадаємо, у Києві почали будувати лівий тунель метро на Виноградар. Як повідомили у “Київметробуді” тривають роботи з демонтування частини залізобетонної “стіни в ґрунті” та підготовки виконання робіт тунелепрохідницьким комплексом “Галина” по лівому перегінному тунелю від майданчика №214, де буде споруджена станція метро “Мостицька”, до станції “Сирець”.

Нагору