КМДА закликала бізнес у Києві зменшити підсвітку реклами
Поділитися в
Копіювати посилання
У столиці звернулися до підприємців із проханням мінімізувати використання електроенергії для освітлення вивісок і рекламних конструкцій. Це частина заходів із підтримки енергосистеми України, пошкодженої внаслідок масованих атак рф.
«Питання раціонального споживання електрики й об’єднання зусиль на всіх рівнях наразі є пріоритетом. У періоди енергетичної нестабільності кожен подібний крок має значення», — зазначила начальниця Управління з питань реклами КМДА Оксана Поліщук.
У КМДА також рекомендують вимикати підсвітку або переводити її в економні режими, а в штатній роботі — замінювати лампи розжарювання на енергоощадні LED.