Кличко розповів, як проходить старт опалювального сезону у Києві

Влада, ЖКГ 09:49, 19.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

У столиці триває запуск опалювального сезону.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко 18 жовтня.

Зазначається, що до тепла в Києві вже підключили загалом близько 4 000 будівель – житлового фонду та соціальної сфери. Зокрема, з теплопостачанням сьогодні 155 учбових закладів, 264 дитячих садочки, 112 медзакладів (у тому числі 10 пологових будинків та 55 стаціонарів), 35 адмінбудівель і закладів соціально-побутового напряму.

“Установи і заклади соціальної сфери підключають за індивідуальними заявками їх керівників. Також за індивідуальними заявками управителів розпочинають подачу тепла в будинки ОСББ, ЖБК, відомчі”, – додав міський голова.

Нагору