Кличко привітав з Днем вишиванки: Київ усміхнений та красивий

Суспільство 13:01, 21.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Кличко привітав з Днем вишиванки: Київ усміхнений та красивий

Київ сьогодні святкує 20-й Всесвітній день вишиванки, і столичний голова Віталій Кличко привітав містян, зазначивши, що місто “таке гарне — усміхненими людьми у вишиванках”. Традиційні світлини він зробив на сходах Київської міської державної адміністрації.

Мер поділився святковими фото у своєму Telegram-каналі, де зображений сам Віталій Кличко біля столичної мерії та в оточенні киян у національному вбранні.

«Київ сьогодні такий гарний — усміхненими людьми у вишиванках, — зазначив він. — Ми пишаємося своєю культурою і традиціями. Ми віримо в Україну — нескорену і найкращу! Разом ми все подолаємо! Слава Україні та її Героям, які сьогодні бʼються за нашу державу, за нашу волю та ідентичність!»

Цьогоріч Україна разом із світовою спільнотою відзначає ювілейний, 20-й Всесвітній день вишиванки. Щорічно у третій четвер травня українці в усьому світі одягають вишиванки як символ національної пам’яті, культури та любові до рідної землі.

На честь свята у столиці “одягли” й знакові скульптури. Зокрема, у вишиванки прикрасили “дівчинку з колосками” біля Музею Голодомору та малюків-засновників Києва на Поштовій площі.

Кличко привітав з Днем вишиванки: Київ усміхнений та красивий

Кличко привітав з Днем вишиванки: Київ усміхнений та красивий

Кличко привітав з Днем вишиванки: Київ усміхнений та красивий

Нагору