Кличко передав вітання киянам від захисників з фронту
Поділитися в
Копіювати посилання
Мер Києва Віталій Кличко другий рік поспіль зустрічав Новий рік з бійцями на Донбасі.
Кличко передав вітання киянам від захисників з фронту
Про це від сам написав у своєму Telegram.
«Друзі! Наші захисники з фронту передають усім вітання з Новим роком!», – йдеться у дописі.
Міський голова розповів, що заїхав привітати військових, які бʼються на найгарячіших ділянках фронту на сході України. Він відвідав 5 військових підрозділів та поспілкувався з захисниками.
«Привезли їм дрони (80 FPV та 8 квадрокоптерів Mavic 3), деяке інше спорядження, про яке вони просили, хімічні грілки, продукти харчування», – розповів Кличко.
За його словами, бійці згадували свої родини, трохи жартували та загадували одне бажання.
«Ви знаєте яке! З Новим роком! Нехай він буде для України переможним!», – підсумував мер.
Також він заспівав з захисниками новорічну колядку.