Кличко нагородив юних шахістів – переможців Кубку «Кришталева тура»
Поділитися в
Копіювати посилання
Мер Києва Віталій Кличко відзначив 16 юних киян, які вибороли перемоги та призові місця у Х Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура» — 2026. Церемонія нагородження відбулася на початку засідання Київради.
Школярі столиці стали переможцями та призерами одного з наймасштабніших дитячих спортивних проєктів міста. Віталій Кличко поділився фотографіями з події у своєму Telegram-каналі.
«На початку засідання Київради нагородив 16 учнів закладів освіти столиці — переможців та призерів Х Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура»-2026. Цей Кубок є одним із наймасштабніших дитячих спортивних проєктів міста», — написав мер Києва.
За словами столичного очільника, ключова мета цього спортивного проєкту — розвивати інтелектуальний спорт, підтримувати обдаровану молодь та популяризувати шахове мистецтво серед здобувачів освіти Києва.



