Дим було видно здалеку: на Оболоні горіла багатоповерхівка

Общество 12:34, 17.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Оболонський район: вогнеборці ліквідували пожежу в багатоповерхівці.

Як повідомила ДСНС Києва, сьогодні, 17 березня, надійшло повідомлення про пожежу на провулку Балтійському.

Вид з квартири, де сталось загоряння.

Горіла квартира на 14 поверсі багатоповерхівки. Завдяки наявності сучасної техніки, вогонб вдалось погасити доволі швидко.

Пожежу ліквідували на площі 35 кв. м. В ході гасіння рятувальники вивели на свіже повітря 4 особи.

Вогнеборець на місці пожежі.

Судячи з фото, котрі поширила ДСНС, рятувальники приїхали на місце загоряння у повному оснащенні.

Техніка допомогла швидко приборкати вогонь.

Жертв чи постраждалих немає. Причину виникнення пожежі встановлюватимуть правоохоронці.

Рятувальник після гасіння пожежі.

«Вечірній Київ» писав про те, що у області дві людини загинули у вихідні під час пожеж.

Нагору