Допомагали військовозобов’язаним втекти: під Києвом затримали двох зловмисників

Кримінал 19:20, 29.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Київській області викрили двох ділків, які організували переправлення військовохзобов’язаних за кордон.

Про це повідомила прокуратура.

Вони підшукували охочих і переправляли через кордон за гроші: вартість послуг для однієї людини становила від 4 до 7 тис. доларів.

Їх затримали та повідомили про підозру за ч. 3 ст. 332 КК (незаконне переправлення через кордон). Санкція статті передбачає до дев’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади терміном до трьох років та з конфіскацією майна.

Зараз обидва фігуранти справи під вартою.

Нагадаємо, раніше у ТЦК прокоментували інцидент з мобілізованим на збірному пункті Києва.

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу “Головні новини Києва – 44.ua”. Там ми публікуємо ще більше новин Києва, Київської області та України.

Джерело: 44.ua

Нагору