До п’яти років ув’язнення засудили чоловіка за крадіжку медичних інструментів
Поділитися в
Копіювати посилання
У червні до поліції звернулось керівництво госпіталю із заявою про крадіжку робочих інструментів. Тоді поліцейські викрили у скоєнні злочину 52-річного місцевого мешканця та затримали його у процесуальному порядку.
Зловмисник зайшов до госпіталю, піднявся на пʼятий поверх та з відкритого підсобного приміщення поцупив технічні інструменти.
Слідчі повідомили чоловікові про підозру та коли було зібрано усі докази – матеріали обвинувального акту скерували до суду. На час слідства зловмисник перебував під вартою.
Наразі вироком Шевченківського районного суду за вчинення крадіжки фігуранту призначено покарання – пʼять років позбавлення волі.