До Києва прибула перша партія вагонів метро з Варшави

Транспорт 20:03, 30.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

До Києва прибула перша партія вагонів метрополітену з Варшави.

Про відправку рухомого складу повідомило польське видання Raport kolejowy.

Відомо, що передача варшавських вагонів розпочалася 26 квітня. Вантажівки з ними доправили на кордон з Україною, звідки вони попрямували до української столиці.

Уже сьогодні, 30 квітня, вагони метро помітили на вулицях Києва.

До Києва прибула перша партія вагонів метро з Варшави

Фото: Управа КПТ, Eugene Bagpiper Dudar

Загалом протягом цього року Варшава має безоплатно доставити 60 вагонів для київської підземки. Частину з них використовуватимуть для перевезень пасажирів, частину — як запчастини для ремонту наявного рухомого складу.

До Києва прибула перша партія вагонів метро з Варшави
Нагору