Дію «Картки киянина» пропонують поширити на маршрутки
Поділитися в
Копіювати посилання
Жителі столиці пропонують поширити дію «Картки киянина» на безкоштовний проїзд у маршрутках міста.
Як відзначає автор петиції Андрій Машков, власник картки киянина має право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті, це гарантується державою.
«В місті Києві приватні підприємці, які здійснюють діяльність в сфері перевезень пасажирів, уклали відповідні договори із КМДА, отже, таким чином вони теж є складовою частиною системи громадського транспорту міста», – наголосив він.
Тож, на переконання активіста, дія картки киянина має бути поширена на весь рухомий склад приватних перевізників. А маршрутки треба обладнати валідаторами для контролю кількості пільговиків, які користуються цим видом транспорту.