Демонтаж чергової великої локації розпочато

 Поділитися

Поділитися в

👀 Працівники КП “Київблагоустрій” завітали на один з київських ринків. Картина очікувана — десятки ролетів по обидва боки тротуару. Частина з них на зеленій зоні. Все старе, подекуди ще й з російськомовними вивісками.

🔍 За ролетами — суцільний бруд. Пластикові і дерев’яні ящики, старі речі, залишки товарів, пляшки та багато іншого. Сміття тут більше, ніж можна було собі уявити.

Нагору