Чотири роки за ґратами проведе киянин, який під дією наркотиків погрожував ножем кур’єрам служби доставки + ФОТО

Кримінал, Суд 13:05, 16.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

23-річний порушник, знаходячись біля торгівельного центру у Голосіївському районі, звернувся до двох хлопців, 17 та 18 років, з проханням підвезти його до дому.

Отримавши відмову, чоловік почав погрожувати їм ножем та вдарив одного з юнаків по обличчю. Надалі зловмисник пошкодив велосипед та електроскутер, на яких пересувались потерпілі.

Поліцейські затримали нападника та повідомили йому про підозру у хуліганстві. Днями районний суд визнав чоловіка винним та призначив йому покарання у вигляді 4-х років позбавлення волі.

Нагору