Будинок природи запускає заняття за власною програмою з акватерапії
Поділитися в
Копіювати посилання
Київський міський Будинок природи спільно з Українським психологічним центром розпочинає безкоштовні заняття з акватерапії за власною програмою. Вони будуть проходити на базі найбільшої в Україні виставки прісноводних риб.
Презентація програми відбулась у неділю, 18 лютого.
Програма акватерапії покликана допомогти дітям і дорослим подолати наслідки стресу, зокрема, спричиненого через повномасштабну війну в Україні.
З відвідувачами працюватиме практикуючий психолог, арт-терапевт. Все необхідне для заняття видається, з собою мати гарний настрій.
Заняття з психологинею, експерткою з арт-терапії проходитимуть у дитячі дні щочетверга (14:00 – 15:30) та дорослі дні щонеділі (11:00 – 12:30) за попередньою реєстрацією.
- Перше заняття для дітей від 7 до 12 років відбудеться 22 лютого (четвер) з 14:00 по 15:30.
- Безкоштовний вхід за попередньою реєстрацією.
- Кількість місць обмежена.
- Київський міський Будинок природи (вул. Рогнідинська, 3 (вхід з двору).