Будівлю російського посольства в Києві хочуть передати Політехнічному ліцею КПІ
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом останніх двох років будівля на проспекті Повітряних Сил повністю порожня. Народний депутат Грищук заявив, що вже готує заяви до Кабміну й РНБО щодо передачі установи.
“У нас катастрофічно не вистачає приміщень для закладів освіти. Один з найкращих ліцеїв столиці – Політехнічний ліцей КПІ без постійного приміщення. Це велика проблема, яка впливає на якість освіти. І тут же в Солом‘янському районі пусте приміщення”, – заявив нардеп.