Броварська громада передала ЗСУ 11 автомобілів
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Броварська громада провела масштабну передачу автомобілів для наших Захисників. Про це повідомляє міський голова Ігор Сапожко.
Громада передала бійцям 136 батальйону та частини ССО одинадцять авто – чотири пікапи «Тойота», два пікапи «Міцубісі» та п’ять «Рено». Транспорт закупили за кошти місцевого бюджету з урахуванням побажань військовослужбовців.
«Дякую кожному мешканцю громади, хто працює та поповнює місцевий бюджет, за можливість підтримати наших Воїнів!» – наголосив Ігор Сапожко.