Близько 600 тисяч людей виїхали з Києва у січні, — Кличко
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Масовий відтік зафіксували на тлі обстрілів, проблем з енергопостачанням та загальної нестабільності. Частина містян тимчасово перемістилася в інші регіони або за кордон.
Такі дані були отримані завдяки білінгу мобільних операторів — нині в місті на 600 тисяч менше телефонів залишаються на ніч.