Близько 600 тисяч людей виїхали з Києва у січні, — Кличко

Влада, Суспільство 18:18, 21.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

Масовий відтік зафіксували на тлі обстрілів, проблем з енергопостачанням та загальної нестабільності. Частина містян тимчасово перемістилася в інші регіони або за кордон.

Такі дані були отримані завдяки білінгу мобільних операторів — нині в місті на 600 тисяч менше телефонів залишаються на ніч.

Нагору