Біля кінотеатру “Київська русь” з’являться наземні пішохідні переходи, яких чекали кілька років — ГО “Пасажири Києва”
Транспорт 11:52, 13.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Про їх облаштування говорили ще у 2020 році, однак роботи почалися лише зараз.
Проєкт неодноразово обговорювався на робочих групах, де виникали розбіжності. Зокрема, Шевченківське ШЕУ спочатку виступало проти демонтажу секції пішохідного огородження.
Крім того, для облаштування переходів потрібна була реконструкція світлофорного об’єкта.
Зрештою фахівці Центру організації дорожнього руху розробили схему організації дорожнього руху, вона нещодавно пройшла погодження поліції і була затверджена Департаментом транспорту.