АМКУ не дозволив компанії Хмельницького купити “Більшовик”

Влада, Місто 12:30, 19.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Антимонопольний комітет розглянув заяву про купівлю компанією “Дженерал Коммерс” пакету акцій колишнього заводу “Більшовик” та встановив, що вона не відповідає вимогам.

Про це повідомили у середу, 17 листопада, у пресслужбі АМКУ.

У комітеті повідомили, що заява не відповідає вимогам Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу АМКУ на концентрацію суб’єктів господарювання. З огляду на невідповідність вимогам Положення заяву залишено без розгляду.

У комітеті також наголосили, що продовжують розслідування щодо можливої змови в аукціоні, під час якого було продано завод.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, аукціон з продажу колишнього заводу “Більшовик” відбувся 27 жовтня. Незважаючи на весь ажіотаж навколо кампанії з продажу підприємства, на сам аукціон прийшли лише три фірми, при цьому торгувалися за нього лише дві. У результаті сума зросла від стартового значення лише на 40 млн. гривень, а перемогла компанія “Дженерал Коммерс”, афілійована зі структурами UFuture Василя Хмельницького. У ЗМІ з’явилася інформація, що компанії могли спочатку домовилися про покупку об’єкту. Перевірку щодо змови ініціював Антимонопольний комітет.

Днями також стало відомо, що голова Фонду державного майна Дмитро Сеннічеко подає у відставку через скандальну приватизацію “Більшовика”. Зокрема цю версію висунув колишній нардеп Сергій Лещенко.

Нагору