Київське ДСНС оголосило про набір співробітників: кого шукають

Київ 00:36 сьогодні
 Поділитися

Поділитися в

Київське ДСНС оголосило про набір співробітників: кого шукають

Головне управління ДСНС України у Києві оголосило про масштабний набір співробітників, запрошуючи мужніх та незламних українців приєднатися до команди столичних рятувальників.

У службі наголосили, що відкривають вакансії, де високо цінуються не лише професійні навички, а й особливі людські якості.

«Головне управління ДСНС України у Києві відкриває набір на вакантні посади, де важливі не лише навички, а й мужність, витримка та незламність», – підкреслили у відомстві.

Серед відкритих вакансій, до яких можуть долучитися охочі, є такі спеціальності:

  • пожежний-рятувальник;
  • водій-сапер;
  • моторист (катера) – сапер;
  • водій (категорії В та С);
  • машиніст бульдозера;
  • машиніст екскаватора;
  • водій-електрик;
  • машиністи пересувної електростанції;
  • кухар.

У ДСНС запрошують всіх бажаючих долучитися до відповідальної та важливої справи порятунку людей, підкреслюючи, що це може бути доленосним кроком.

«Можливо, саме ви — наступний герой, який здійснить свою мрію та змінить чиєсь життя», – зазначають у службі.

Додаткову інформацію щодо працевлаштування можна отримати за телефоном: (044) 278-47-34.

Раніше стало відомо, що до київської поліції також набирають спецпризначенців.

Нагору