Київ відзначив 38 соціально відповідальних бізнесів: кого нагородили
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві вшанували 38 представників соціально відповідального бізнесу, які створюють робочі місця та підтримують громаду. Урочистий захід відбувся з нагоди Міжнародного дня соціального бізнесу.
Представників столичних установ та організацій відзначили за їхній вагомий внесок у розвиток соціальної сфери міста. Про це повідомила пресслужба КМДА.
Заступник голови Київської міськдержадміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Олег Куявський вручив від імені мера 13 Почесних грамот та 25 Подяк. Нагороди отримали ті, хто активно долучається до розвитку соціальних ініціатив, підтримки громади та формування відповідального бізнес-середовища.
“Соціальний бізнес наразі відіграє важливу роль у розвитку міста. Особливо в умовах повномасштабної війни надзвичайно важливо, що підприємці та організації продовжують працювати, створювати робочі місця, сплачувати податки та підтримувати громаду”, — зазначив Куявський.
Він також подякував бізнесменам за ініціативність, небайдужість та активну участь у житті столиці.
“Ваша праця, енергія та відповідальність є важливим складником економічної стійкості Києва. Завдяки спільним зусиллям влади, бізнесу та громадськості ми можемо створювати сприятливе середовище для розвитку міста, підтримувати тих, хто цього потребує, та наближати нашу Перемогу”, — додав заступник голови КМДА.
Міжнародний день соціального бізнесу щорічно відзначають 28 червня. Цю дату започаткували у 2010 році на честь дня народження видатного соціального підприємця, лауреата Нобелівської премії миру 2006 року Мохаммада Юнуса. Ініціатива має на меті привернути увагу до бізнес-моделей, які не лише приносять прибуток, а й вирішують актуальні суспільні проблеми.









