На Київщині знову зафіксували розлив стічних вод: екологи розповіли деталі

Екологія 11:07 сьогодні
 Поділитися

Поділитися в

На Київщині знову зафіксували розлив стічних вод: екологи розповіли деталі

У селі Рогозів Бориспільського району на Київщині знову зафіксували розлив стічних вод. Фахівці Державної екологічної інспекції Столичного округу провели повторне обстеження території після численних скарг місцевих мешканців на неприємний запах.

За інформацією інспекції, дослідження відбулося в Бориспільскому районі Києва, реагуючи на звернення щодо проблемної ділянки. Це вже не перша перевірка — екологи відвідали місцевість повторно.

«За результатами повторного обстеження встановлено наявність розливу стічних вод, що супроводжується характерним неприємним запахом. Водночас встановлено, що розлив локалізований у межах земельної ділянки. Фактів скиду стічних вод безпосередньо до водного об’єкта на момент обстеження не зафіксовано» — йдеться у повідомленні.

Джерело витоку стічних вод наразі залишається невідомим, а сама проблема не усунута. Екологи відібрали проби ґрунтів для подальших лабораторних досліджень.

У Державній екологічній інспекції Столичного округу не виключають, що розлив має систематичний характер. Для остаточного вирішення ситуації необхідно встановити джерело походження стічних вод та ідентифікувати відповідальних осіб.

Усі зібрані матеріали досліджень будуть направлені до правоохоронних органів та Бориспільської міськради для належного реагування та вжиття необхідних заходів.

На Київщині знову зафіксували розлив стічних вод: екологи розповіли деталі

Нагору