Київ: екстрені відключення світла на лівому березі 25 червня

Київ 10:36 сьогодні
 Поділитися

Поділитися в

Київ: екстрені відключення світла на лівому березі 25 червня

У четвер, 25 червня, жителі лівобережної частини Києва зіткнулися з екстреними відключеннями електроенергії. Рішення про їх запровадження ухвалили за командою національної енергетичної компанії “Укренерго”, повідомила компанія ДТЕК.

Наразі інформації про час відновлення електропостачання немає. Енергетики звернулися до киян із закликом ощадливо використовувати електрику.

“Просимо ощадливо використовувати електроенергію. Це допоможе зберегти енергосистему”, — йдеться у зверненні.

Цього ж ранку “Укренерго” попереджало про зростання споживання електроенергії. Компанія радила переносити активне енергоспоживання на денний час та обмежувати користування потужними електроприладами у вечірні години — з 18:00 до 22:00.

Днями у столиці вже запроваджували аварійні відключення світла у Дарницькому та Дніпровському районах. Це призвело до тимчасової зупинки київського фунікулера та припинення руху тролейбусів на деяких маршрутах через відсутність напруги у контактній мережі.

Нагору