Тетяна Мостепан: медичний фронт Києва – титанічна праця тисяч людей

Охорона здоров'я 11:14 сьогодні
 Поділитися

Поділитися в

Тетяна Мостепан: медичний фронт Києва – титанічна праця тисяч людей

Столичні медики щодня тримають свій “медичний фронт”, працюючи в надзвичайно складних умовах війни, і потребують насамперед поваги, а не безпідставних інформаційних атак. На цьому наголосила директорка Департаменту охорони здоров’я КМДА Тетяна Мостепан, підкресливши неприпустимість маніпуляцій щодо медичних колективів.

За словами Тетяни Мостепан, київська міська державна адміністрація вважає повагу до праці медичних працівників маркером зрілості суспільства. Вона підкреслила важливість конструктивної критики для розвитку системи охорони здоров’я, але рішуче засудила недоброчесні дії.

«Конструктивна критика є важливою компонентом розвитку системи охорони здоров’я. Водночас безпідставні звинувачення, маніпуляції та інформаційні атаки на медичні колективи, які нерідко поширюються в окремих медіа чи блогерському середовищі, негативно впливають на моральний стан працівників галузі. Люди, які щодня рятують життя, працюють під час обстрілів і несуть величезну відповідальність за пацієнтів, потребують насамперед поваги та справедливої оцінки своєї праці», — зазначила директорка Департаменту охорони здоров’я КМДА Тетяна Мостепан.

З початку повномасштабного вторгнення медична спільнота Києва стала однією з ключових опор життєстійкості міста. Медики цілодобово надають допомогу мешканцям, часто ризикуючи власною безпекою заради порятунку інших. За словами Тетяни Мостепан, “медичний фронт” столиці — це титанічна праця тисяч людей.

«Наші лікарі — це такі ж герої, які тримають свою лінію оборони. Повага до їхньої праці має бути безумовною, адже саме завдяки їхній стійкості ми маємо можливість жити й працювати у рідному місті», — додала Тетяна Мостепан.

Нагору