Виставка «Ветерани на публічній службі» відкрилася у «Софії Київській»
Поділитися в
Копіювати посилання
Шістнадцять історій українців, які після бойових дій продовжили служити державі на цивільних посадах, презентують на новій виставці. Фотопроєкт «Ветерани та ветеранки на публічній службі» відкрили 23 червня у Національному заповіднику «Софія Київська» з нагоди Дня державної служби України.
Експозиція демонструє шлях 16 українців, які стали фахівцями та управлінцями у міністерствах, державних органах, місцевому самоврядуванні та на об’єктах критичної інфраструктури. Автори виставки наголошують, що військовий досвід є цінним ресурсом для ефективного управління.
Серед героїв проєкту: Юлія Кіріллова (заступниця Міністра у справах ветеранів України), Ігор Безкаравайний (заступник Міністра економіки України), Олег Олива (Герой України, виконавчий директор Українського ветеранського фонду), а також заступники голів обласних державних адміністрацій, керівники ветеранських установ та фахівці з різних сфер.
«Сьогодні ці люди працюють там, де ухвалюються стратегічні для країни рішення… Використовуючи досвід, здобутий під час бойових дій, вони доводять: військовий досвід — це неоціненний ресурс для ефективного управління», — зазначають у «Софії Київській».
За словами заступниці керівника Офісу Президента України Ірини Верещук, ветерани здатні привнести в систему державного управління досвід прийняття рішень, готовність брати відповідальність та вміння діяти в інтересах країни. Вона підкреслила важливість інтеграції ветеранів у державний менеджмент для оновлення держави та формування нової якості публічної служби.
Виставка «Ветерани та ветеранки на публічній службі» триватиме два тижні. Фотопроєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України за ініціативи Прем’єр-міністерки України Юлії Свириденко.




