Тренінг з медіаграмотності для КМДА відбудеться 24 червня 2026 року

Суспільство 14:23 вчора
 Поділитися

Поділитися в

24 червня 2026 року о 14:00 у Київінформ пресцентрі (вул. Володимирська, 51А) відбудеться навчальний тренінг з питань інформаційної безпеки та медіаграмотності.

Захід, організований Департаментом суспільних комунікацій Києва, призначений для працівників структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Основна мета навчання – підвищити рівень обізнаності щодо сучасних інформаційних загроз, сформувати навички безпечної роботи з цифровими сервісами та розвинути критичне мислення в умовах інформаційного протистояння.

Під час тренінгу учасники дізнаються, як не стати жертвою маніпуляцій із використанням штучного інтелекту, які ризики приховують телеграм-канали та як уникати інформаційних пасток. Також буде розглянуто, як розпізнавати фейки, дезінформацію та інші інформаційні загрози, а також вивчено основні правила інформаційної безпеки та цифрової гігієни.

Формат заходу: офлайн. Місце проведення: м. Київ, вул. Володимирська, 51А, Київінформ пресцентр.

Нагору