У Голосіївському районі Києва демонтували незаконні кіоски

Київ 17:08, 21.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

У Голосіївському районі Києва демонтували незаконні кіоски

Вулиці Голосіївського району Києва стають просторішими: комунальні служби активно демонтують незаконно встановлені кіоски, звільняючи території та відновлюючи благоустрій. Роботи, що вже охопили кілька локацій, продовжаться й надалі.

Про це повідомила Голосіївська районна державна адміністрація, наголосивши, що демонтаж тимчасових споруд відбувається згідно з рішенням Київської міської державної адміністрації від 13.06.2024 № 915/8881. Цей документ стосується тимчасового користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд.

Цими днями комунальники розчищали території на вулиці Героїв Маріуполя, на вулиці Васильківській, 34 та на проспекті Науки, 94/5. Після демонтажу незаконних конструкцій тут вивозили залишки будівель, прибирали сміття та відновлювали початковий благоустрій.

Голосіївська РДА запевняє, що такі заходи із наведення ладу в районі триватимуть й надалі, поступово збільшуючи кількість вільного простору для мешканців.

У Голосіївському районі Києва демонтували незаконні кіоски

У Голосіївському районі Києва демонтували незаконні кіоски

У Голосіївському районі Києва демонтували незаконні кіоски

У Голосіївському районі Києва демонтували незаконні кіоски

У Голосіївському районі Києва демонтували незаконні кіоски

Нагору