Перехід на Майдані Незалежності два дні буде частково обмежений
Поділитися в
Копіювати посилання
Мешканці та гості столиці зіткнуться з тимчасовими незручностями: з 15 до 17 червня буде частково обмежено рух пішоходів у підземному переході на Майдані Незалежності.
Як повідомили у КК «Київавтодор», обмеження вводяться у Шевченківському районі Києва через проведення ремонтних робіт. Це триватиме два дні.
Фахівці комунальної корпорації працюватимуть над ремонтом одного з виходів підземного переходу – того, що веде до вулиць Мала Житомирська та Софіївська.
У «Київавтодорі» перепрошують за виниклі тимчасові незручності. Пішоходів просять враховувати ці обмеження при плануванні своїх маршрутів.