«Київміськбуд» відновив будівництво житла: тисячі родин отримають квартири
Поділитися в
Копіювати посилання
«Київміськбуд» продемонстрував депутатам Київради відновлення будівництва житла, пообіцявши тисячам родин омріяні квартири вже найближчим часом. Голова правління компанії Валерій Засуцький провів спільну виїзну нараду з представниками столичної міської ради.
Під час наради Валерій Засуцький наголосив, що активізація роботи забудовника є результатом ефективної взаємодії з міською владою.
Сьогодні було засвідчено, що відновлення діяльності Київміськбуду відбулося не на папері. Ми повернули життя на будівельні майданчики. Зокрема, завдячуємо цьому київській владі, адже спільна робота та небайдужість депутатів сприятимуть отриманню 3 775 родинами омріяного житла вже до кінця цього року. Ще 3 800 родин заселяться у власні домівки у 2027 році.
Як інформує пресслужба Київради, учасники зустрічі відвідали будівельні майданчики «Київміськбуду», де ознайомилися зі станом об’єктів та темпами будівництва. Особлива увага була приділена організації робіт з облаштування інженерних мереж, а також виконанню будівельних та оздоблювальних робіт.
Наразі активні роботи відновлено на 11 об’єктах. Частина з них буде завершена і здана в експлуатацію вже до кінця 2026 року. Компанія також підтримує регулярну пряму комунікацію з усіма інвесторами кожного окремого ЖК.

