Київрада передала 12 локацій на Оболоні у комунальну власність

Київ 18:20, 30.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Київрада передала 12 локацій на Оболоні у комунальну власність

Важливе рішення для мешканців Оболоні: Київрада ухвалила передачу 12 прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів житлових будинків у комунальну власність. Ці об’єкти тепер перебуватимуть у сфері управління Оболонської райдержадміністрації.

Про це повідомила депутатка Київради від фракції «Батьківщина» Ганна Свириденко. За її словами, таке рішення є ключовим для покращення благоустрою та утримання міських просторів, що раніше не мали чіткого балансоутримувача.

Зокрема, до комунальної власності відтепер належать території за такими адресами:

  • Просп. Володимира Івасюка, 12-Г.
  • Просп. Володимира Івасюка, 16-Д.
  • Просп. Володимира Івасюка, 22.
  • Вул. Північна, 54-Б.
  • Вул. Левка Лук’яненка, 21/19.
  • Вул. Левка Лук’яненка, 21.
  • Вул. Вишгородська, 48-Б.
  • Просп. Оболонський, 18-В.
  • Просп. Оболонський, 22-Б.
  • Вул. Полярна, 3.
  • Вул. Йорданська, 17, 17-А.
  • Вул. Прирічна, 1.

«Коли така територія фактично «нічийна» — не можна проводити асфальтування, облаштовувати благоустрій чи навіть нормально утримувати територію в зимовий період. Безгосподарність — це завжди про занедбаність, бюрократію та відсутність відповідальності. Саме тому це рішення є важливим для району», — пояснила Ганна Свириденко.

Нагору