Кличко: Київ не закрив жодної школи чи садка за час війни

Київ 12:41, 29.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Кличко: Київ не закрив жодної школи чи садка за час війни

У столичних школах пролунав останній дзвоник, і майже 20 тисяч випускників готуються вступити в доросле життя. Мер Києва Віталій Кличко привітав їх, їхніх батьків та педагогів, наголосивши, що столиця не закрила жодного навчального закладу попри повномасштабне вторгнення.

Міський голова зазначив, що 19,6 тисяч учнів зараз готуються до Національного мультипредметного тесту (НМТ) в “драматичний час випробувань і великих викликів”. Він підкреслив, що діти навчалися в складних умовах: “Вони навчалися в укриттях під час тривог, їхали в школу після нічних атак або вмикалися на заняття онлайн”.

За словами Кличка, Київ не тільки зберіг усі школи та дитячі садки відкритими, але й активно відновлює ті заклади, що були пошкоджені внаслідок атак загарбників. Він також згадав про вимушені канікули через російські удари та додав, що зараз впроваджуються спеціальні програми для надолуження знань учнями.

Дорогі випускники, ви вступаєте в доросле життя в складний для країни і кожного українця момент. Та памʼятайте: всі виклики можна подолати, коли є мета і є мрія! Бажаю вам цілеспрямованості, вдалих НМТ і впевнено йти до своєї мрії! Бо саме вам відновлювати Україну, робити її успішною і сильною!

Після завершення навчального року столичні школи продовжать свою роботу. Протягом червня вчителі організовуватимуть компенсаторні заняття для подолання освітніх втрат, а також заходи з психологічної підтримки учнів.

Кличко: Київ не закрив жодної школи чи садка за час війни

Нагору