Кличко нагородив 36 працівників «швидкої» Києва: відзнаки за самовіддану працю

Київ 13:49, 28.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Кличко нагородив 36 працівників «швидкої» Києва: відзнаки за самовіддану працю

Мер Києва Віталій Кличко відзначив 36 працівників екстреної медичної допомоги столиці, вручивши їм подяки міського голови. Церемонія відбулася під час засідання Київради, невдовзі після професійного свята медиків, яке вони відзначали 27 травня.

Кличко наголосив на значній ролі та довголітній історії Київського Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, який налічує понад 120 років. Він назвав його «одним із найстаріших, але й найсучасніших закладів не тільки в Україні, а й у Європі».

«Наша „екстренка“ працює 24/7. Від викликів до людей із критичними станами до порятунку постраждалих від обстрілів. Під час повномасштабної війни медики першими прибувають на місця „прильотів“ і працюють разом із рятувальниками. Надаючи допомогу киянам під час атак один медик загинув, семеро отримали поранення», — повідомив Віталій Кличко.

Окремо мер Києва відзначив роботу бригад під час тривалих відключень світла, коли медикам доводилося працювати в надзвичайно складних умовах.

«Коли зупиняються ліфти, бригади пішки підіймаються на верхні поверхи будинків. З обладнанням вагою до 30 кілограмів! Вони стабілізують пацієнтів і на руках сходами виносять їх униз для госпіталізації. Це титанічна робота!» — підкреслив Кличко, висловивши подяку кожному медику за стійкість, професіоналізм та кожне врятоване життя.

Додамо, що на цьому ж засіданні Київради депутати розглядають питання щодо запровадження нової столичної відзнаки — «Почесний Захисник/Захисниця міста Києва».

Кличко нагородив 36 працівників «швидкої» Києва: відзнаки за самовіддану працю

Кличко нагородив 36 працівників «швидкої» Києва: відзнаки за самовіддану працю

Кличко нагородив 36 працівників «швидкої» Києва: відзнаки за самовіддану працю

Кличко нагородив 36 працівників «швидкої» Києва: відзнаки за самовіддану працю

Нагору