КМДА проведе безкоштовний тренінг: як шукати відкриті дані та звертатися до влади
Поділитися в
Копіювати посилання
Київська міська державна адміністрація організовує для мешканців столиці безкоштовний тренінг «Відкритий Київ: як отримати публічну інформацію». Мета заходу – навчити киян ефективно знаходити відкриті дані та правильно формулювати запити до влади.
Тренінг, що проводиться Управлінням інформаційної політики та доступу до публічної інформації апарату КМДА, є частиною Тижня відкритого уряду (18-24 травня). Захід відбудеться у суботу, 23 травня.
Учасники дізнаються про структуру міської влади Києва, отримають практичні поради, де шукати відкриті дані міста, а також зрозуміють різницю між запитом на інформацію та зверненням громадян. Окрему увагу приділять правильному формулюванню запитів та типовим помилкам, яких варто уникати.
«Окрему частину присвятять практиці: учасники розбиратимуть приклади „поганих“ і „безвідмовних“ запитів, обговорять, у яких випадках можуть відмовити в наданні інформації та як оскаржити таку відмову», — зазначають у КМДА.
З учасниками спілкуватимуться Катерина Баранова, начальниця управління, та Олександра Щербина, начальниця відділу забезпечення доступу до публічної інформації. До заходу також долучиться Transparency International Ukraine, представниця якої, керівниця програми «Прозорі міста» Олеся Коваль, розповість про важливість співпраці між владою та громадою задля прозорості міста.
Тренінг пройде 23 травня о 14:00 у конференц-залі адміністративної будівлі за адресою: вул. Хрещатик, 36. Участь є безкоштовною, проте кількість місць обмежена. Для реєстрації потрібно заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/h3m9Mj3RLizFqK2MA.